2013

Legendy se vrací - Vánoční Garage

Oslava deseti let kapely Legendy se vrací a tradiční Vánoční bigbítová pařba s radiem Čas rock proběhla 19. prosince. Na více fotek se můžete podívat zde .

Klasika pod hvězdami

V unikátním projektu Klasika pod hvězdami jsme pomohli přenést kouzlo monumentální opery La traviata do open air prostředí zámeckých parků po celé České republice. 

Slezská noc 

Legendární Noc plná hvězd ukončila v roce 2012 svoji historii a pomyslným nástupcem se stala Slezská noc. Vše v technické režii naší firmy a pod značkou dB Technologies. 17 kapel za dva dny s hvězdami jako Zle Psy v čele s Andrzejem Nowakem, Kreyson, Iné Kafe, Dymytry, Gabrielou Gunčíkovou... 

Slavnosti Ostravaru 2013

Koncert na nákladní pivovarské rampě je výzvou a to nejen technickou. Naše společnost zajistila techniku pro Nefiltrovanou i Cool stage, na kterých se vystřídalo na deset kapel včetně Legendy se Vrací, Daniela Mrozka nebo punkrockových Pipes and Pints.

Ples Harley Owners Group Ostrava 2013

Technické zajištění zvuku a světel pro tuto akci. Na scéně současně připraveny tři kapely, za použití celkem tří mixážních pultů a to Audient Aztec, Soundcraft SM a Mackie DL1608.